Ortodontik Tedavi

Diş Teli Tedavisi ile Mükemmel Bir Gülüşe Sahip Olun

Günümüzde mükemmel dişlere kavuşmak artık çok daha kolay. Düzgün, sağlıklı ve inci gibi dişlerin bireyin öz güveni üzerinde ve dolayısıyla sosyal hayata olumlu katkı sağladığı kanıtlanmıştır. Çarpık diş düzeltme konusunda alanında uzman kliniğimiz ile gülüşünüzü artık saklamanıza gerek yok. Profesyonel ekibimiz ile birlikte sosyal hayatınızdan kopmamanız için çalışıyoruz. Hastalarımızın ağız ve diş sağlığı bizim için çok kıymetlidir. Gerek tedavinin başında, gerekse tedavi sürecinde işimizi titizlikle yürütüyor, hasta memnuniyetine özen gösteriyoruz. Kurum olarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve tedavilerimizde kullanıyoruz. Kadıköy, Bostancı, Göztepe bölgesinde bulunan kliniğimize gelerek, merak ettiğiniz her detayı alanında deneyimli diş hekimlerimize sorabilir, ücretsiz ön muayene fırsatımızdan faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Ortodontik Tedavi ile Memnuniyet Garantili Hizmet Sunuyoruz

Diş teli görünümünün rahatsız edici olması kişide öz güven eksikliğine sebep oluyor ve bu tedaviyi yaptıranların birçok kişi ya gülüşünü saklıyor ya da tedaviyi yarıda bırakıyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte telsiz ortodonti tedavi hizmeti ile gülüşünüzü saklamak zorunda kalmayacaksınız. Gözle görülmeyen, rahat kullanılan ve istediğiniz yemeği özgürce yiyebileceğiniz bir tedavi yöntemini kullanmak ister misiniz? "Kötü görünür müyüm?" probleminize son vermek için bizimle iletişime geçin.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Her ürün ve hizmet için sunulan kampanyaların ya da indirimlerin çeşitliliğinin farkındayız. Klinik olarak sizi ücretsiz ön muayene etmekle kalmıyor, süreç hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz. Kliniğimizin temel amacı hasta memnuniyeti sağlayarak, tedavi sürecinde verimliliği üst düzeyde tutmaktır. Sorularınız için bizi aramaktan ve sonrasinda randevu almaktan çekinmeyin.

Kliniğimizin Sahip Olduğu Olanaklar

Kadıköy Dişçi olarak yıllardır hizmet veren ve teknolojik gelişmeleri günü gününe takip eden bir kliniğiz. Kaliteli malzemeler ve son teknoloji ekipmanları ile daima kusursuz olanı hedefliyoruz. Hasta odaklı çalışıyoruz. Ücretsiz ön muayene ile başlayan tedavi sürecinizde ağız ve diş sağlığı problemlerinizi belirliyor, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tedavi sürecinizi uzmanlarımız ile değerlendiriyoruz. Diş teli tedavisi yöntemlerinden size uygun olanı sunuyor, hayallerinizdeki sağlıklı gülüşe kavuşmanız için işimizi ciddiyetle ve profesyonel olarak yapıyoruz. Kliniğimize gelebilir, ortamımızı ve koşullarımızı görebilirsiniz. Kadıköy Dişçi olarak sizlere maksimum memnuniyet garantisi veriyoruz.

Kliniğimizde Ortodonti Tedavisi Olanların Yorumlarını Okuyun

Hastalarımızdan Gelen Ortodontik Tedavi Yorumları

Yıllardır kaliteli ve iyi bir hizmet veren, dişlerimi teslim edebileceğim klinik aradım. Ücretsiz ön muayene fırsatını gördüğümde kaybedecek bir şeyim olmadığını düşünerek kliniğe gittim. Güler yüzlü ekip beni çok güzel karşıladı ve ihtiyaçlarımı kısa sürede belirledi. Sürecim çok güzel geçti. Herkese tavsiye ederim.
Ayşe B.
Diş Teli Tedavisi
Yıllarca utandığım için dişlerime tel taktırmaktan çekiniyordum. Telsiz ortodonti tedavisini duyduğumda klinikle iletişime geçtim. Artık özgürce gülebiliyor ve rahatlıkla yemek yiyebiliyorum. Öz güvenim yerine geldi. Sizinle çalıştığım için çok şanslıyım.
Sevgi Ç.
Telsiz Ortodonti
Diş beyazlatma her ne kadar basit bir uygulama gibi gözüksede kullanılan malzemelerin kaliteli olması diş sağlığı açısından oldukça önemli. Bende bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştığım bu klinikten oldukça memnun kaldım.
Ali B.
Diş Beyazlatma

Ortodontik Tedavi Alanında Almaya Hak Kazandığımız Sertifikalar

Sahip Olduğumuz Sertifikalar

Ortodontik tedavi hastaların ağız ve diş sağlığına olumlu yönde katkıda bulunarak, yaşam kalitesini iyileştirmeye yardımcı olur. Alınan hizmetin kaliteli olması uzmanların deneyimleri ve aynı zamanda kullanılan malzemelerin kalitesi ile ölçülür. Klinik olarak daima yeniliğe açığız ve güncel teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz. Uzmanlarımızı gelişmelere bağlı olarak özel eğitimlere gönderiyor ve sertifikalarımızı güncelliyoruz. Sunduğumuz hizmetleri ulusal ve uluslararası standartları dikkate alarak değişime her zaman hazır olduğumuzu gösteriyoruz. Hizmet kalitesinde gösterdiğimiz bu özeni ortodontik tedavi fiyatları ve diğer tedavi yöntemleri konusunda da gösteriyor, böylece farklı bütçelere uygun alternatif ödeme planları sunabiliyoruz. Her açıdan memnuniyet sağlamayı başarıyoruz.

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE